W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały promocyjne Materiały video

Konwencja w amerykańskim stylu! Komitet Teraz Mielec rozpoczął kampanię wyborczą [FOTO, VIDEO]

W niedzielę w sali wystawowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbyła się konwencja programowa Komitetu Teraz Mielec. Takiej konwencji nie zrobił dotąd nikt!

Mównica, sztampowe przemówienia i kandydaci stojący za liderem – prawie wszystkie prezentacje mieleckich komitetów wyborczych wyglądały właśnie w ten sposób. Prawie, bo Komitet Teraz Mielec w ostatnią niedzielę pokazał jak zrobić to inaczej. 

Sala pękająca w szwach, ogromny ekran led, niebieskie światła, multimedia, przemówienie i prezentacja wszystkich kandydatów – tak w skrócie wyglądała konwencja programowa Komitetu Teraz Mielec. Konwencja rozpoczęła się od prezentacji kampanijnego filmu. Film jest szybki, dynamiczny, nie brakuje ujęć z drona. W tle słowa samego kandydata. Na filmie widzimy Radosława Swół spotykającego się z mieszkańcami, odwiedzającego zakłady pracy i odpowiadającego na pytania i problemy mielczan. Wszystko zmontowane w nowoczesny i przystępny sposób. Po prezentacji filmu na scenie pojawił się lider Komitetu Teraz Mielec – dr Radosław Swół.

Po krótkim wstępie zaprezentował on program wyborczy składający się z 10 konkretnych punktów. Wśród nich były świetnie przyjęte pomysły darmowej komunikacji miejskiej, zdrowej wody głębinowej, zorganizowania miejskiej plaży nad Wisłoką, powstania Szkoły Lotniczej, program budownictwa mieszkaniowego czy budowa miejskiej stacji benzynowej. Szanowni Państwo, powyższe punkty programowe to nie są postulaty. To nasze zobowiązania. Zobowiązania, które za chwilę podpiszemy. I nie spoczniemy dopóki ich nie zrealizujemy. Punkt po punkcie – mówił lider Teraz Mielec, dr Radosław Swół.

To co obiecujemy to to, że nie zawiedziemy. I to co mogę obiecać Wam – mieszkańcom osobiście i biorę za to pełną odpowiedzialność – to to że każdego dnia będę walczyć o nasze wspólne dobro, o nasze miasto i dbać o jego interesy, słuchać Waszych potrzeb, stać w waszej obronie i pracować ramię w ramię z Wami, aby Mielec stał się lepszym miejscem dla nas wszystkich – podkreślał.

Następnie na scenie pojawiali się kolejni kandydaci do Rady Miasta. Wszyscy złożyli również swój podpis pod programem Teraz Mielec. To jednak nie był koniec atrakcji! Na sam koniec została bowiem zaprezentowała oficjalna piosenka, która towarzyszyć będzie kampanii Teraz Mielec. To cover piosenki „Witajcie w naszej bajce”. Muzyka została przearanżowana, zaś tekst całkowicie zmieniony i trzeba przyznać, że wszystko wyszło bardzo rytmicznie. Mamy ambicje, Mielec zawsze ją miał i trzeba do tego wrócić. Nasze miasto naprawdę zasługuje na więcej. Czas na lepszy Mielec jest Teraz! – zakończył dr Radosław Swół.

Pełna lista kandydatów Komitetu Teraz Mielec wygląda następująco:

Kandydat na Prezydenta Miasta Mielca – dr Radosław Swół

OKRĘG 1

1.            Sławomir Wesołowski

2.            Elżbieta Wyparło

3.            Bartłomiej Dziekan

4.            Krzysztof Labak

5.            Regina Rachwał

6.            Józefa (Danuta) Bryk

7.            Krzysztof Filanowski

8.            Dawid Leś

OKRĘG 2

1.            Radosław Swół

2.            Beata Bednarczyk

3.            Tomasz Białek

4.            Paweł Róg

5.            Agnieszka Wróbel

6.            Krzysztof Gwadera

7.            Klaudia Łapa

8.            Łukasz Szebla

OKRĘG 3

1.            Piotr Bugaj

2.            Mieczysław Wilk

3.            Karolina Paluch

4.            Izabela Kolbusz-Wolska

5.            Renata Występek

6.            Katarzyna Gawryś

7.            Tomasz Leyko

OKRĘG 4

1.            Jakub Cena

2.            Łukasz Przybyło

3.            Marta Reguła

4.            Rafał Lechończak

5.            Katarzyna Zięba

6.            Mateusz Dymek

7.            Marzanna Mazur

8.            Katarzyna Śpiewak

YouTube player

Materiał wyborczy

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Śladami leśnej kolejki – wernisaż

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa