W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kradł w markecie budowlanym

Zarzut kradzieży usłyszał 46-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna, znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze, tym razem kradł w markecie budowlanym w Mielcu. W przeciągu kilku „wizyt” w sklepie w pierwszych dniach lutego, 46-latek ukradł towar na kwotę bliską 1700 złotych. Za kradzież odpowie przed sądem.

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Mielca, podejrzewanego o kradzież artykułów elektrycznych tj. żarówki oraz taśmy LED, a także drobnych artykułów łazienkowych. Mężczyzna, robiąc zakupy w markecie budowlanym w Mielcu, chował żarówki lub inne przedmioty pod kurtkę lub do kieszeni, a następnie w kasie płacił tylko za tańszy towar, także wybrany z asortymentu sklepu. Kradzieże zarejestrował monitoring.

Policjanci zatrzymali mężczyznę tuż po zgłoszeniu przez przedstawiciela sklepu. Straty wyliczone przez zgłaszającego zostały oszacowane na kwotę około 1700 złotych. Podczas przeszukania w mieszkaniu zajmowanym przez 46-letniego mężczyznę, funkcjonariusze odzyskali część przedmiotów.

Czynności przeprowadzone bezpośrednio po zatrzymaniu, pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzut kradzieży. 46-latek znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Za kradzież popełnioną w warunkach recydywy grozi mu kara bezwzględnego pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa