W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kradli metalowe przedmioty z opuszczonego budynku

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali na gorącym uczynku 19-letniego mężczyznę, który próbował ukraść zbiornik metalowy z pustostanu w Woli Zdakowskiej. Młody mężczyzna przyjechał na miejsce przestępstwa ze swoim ojczymem, który również został zatrzymany przez policjantów. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży. Prokurator zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór.

Tuż po zawiadomieniu o kradzieży arkuszy blachy z pustostanu w Woli Zdakowskiej, policjanci z komisariatu w Tuszowie Narodowym podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców. Działania te pozwoliły zatrzymać na gorącym uczynku 19-latka, który w ubiegłą niedzielę, wraz ze swoim ojczymem, usiłował ukraść metalowy zbiornik z tego samego pustostanu.

Policjanci ustalili, że 19 i 52-letni mieszkańcy powiatu staszowskiego kradli metalowe przedmioty z opuszczonego budynku, aby później sprzedać je na skupie złomu i w ten sposób zdobyć pieniądze. W prowadzonym postępowaniu, skradzione przedmioty zostaną wycenione przez biegłego.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im zarzuty kradzieży. Podejrzani przyznali się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Prokurator objął mężczyzn policyjnym dozorem. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa