W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Krowa w kosmosie – planeta O.S.I.N

Czego zazdroszczą nam obce cywilizacje? Jakiego leku szukali u nas i w jakich okolicznościach odkryli serdecznych, pomocnych i pełnych dobrej energii ludzi? Jak właściwie powstała Mleczna Droga i meteoryty? Jeśli ktoś ciekawy, musi koniecznie przyjść na sztukę, która już niedługo na deskach mieleckiego Domu Kultury. Już wkrótce zobaczymy ,,Krowę w kosmosie – planeta O.S.I.N.”.

Atakowani przez wojów z UTO mieszkańcy planety O.S.I.N. wygrywają wojnę, ale obcy zarażają Makine, dziecko władcy planety O.S.I.N., chorobą, na którą lekarstwa trzeba szukać na planecie Ziemia.
Dwoje naukowców z O.S.I.N., Orekin i Okin, wyruszają statkiem kosmicznym na Ziemię, aby przywieźć stamtąd lek dla Makine, który słabnie z dnia na dzień.


Naukowcy po wylądowaniu na Ziemi rozpytują o lekarstwo, a napotkani wieśniacy wskazują im konieczność dotarcia do apteki. Jednak okoliczności zmuszają naukowców do noclegu na wsi, gdzie dowiadują się, że lekarstwem na chorobę Makine jest… mleko. Próbują napoju, a potem wpadają na pomysł, żeby porwać… krowę. Wiemy już więc, skąd krowa w kosmosie. Czy lek wraz z opakowaniem dotrze na Planetę O.S.I.N. i jakie perypetie spotkają statek kosmiczny lecący z krową na pokładzie – dowiemy się niebawem podczas spektaklu. Przy okazji uzyskamy odpowiedź na pytanie, czy możliwa jest Unia Kosmiczna wszystkich planet pokojowo nastawionych i chcących współpracować i odpierać ataki agresywnych cywilizacji.
,,Krowę w kosmosie…” napisała specjalnie dla swoich aktorek i aktorów z warsztatów teatralnych MAGIA Jadwiga Klaus, instruktorka Domu Kultury SCK, która też sztukę wyreżyserowała. Lekka, zabawna sztuka z pięknym przesłaniem nienachalnie podanym z pewnością spodoba się młodym widzom, do których jest adresowana.
Premiera sztuki: 3 czerwca, godz. 15.30.
Spektakle dla dzieci przedszkolnych: 4 czerwca, godz. 9.00
Dla dzieci szkół podstawowych: 4 czerwca, godz.11.00. Cena biletu : 8 zł
Przedsprzedaż biletów w kasie SCK /maj/ ,rezerwacja pod nr tel. (17) 586 2021 Szczegółowe informacje pod nr tel. 605 743 224 – instr. Jadwiga Klaus
Serdecznie zapraszamy!

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Gala konkursu – „Komputer dla Najlepszego” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa