W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Krystian Kopeć brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów

Podsumowanie występu zawodników Sekcji Bokserskiej MUKS Iryda Mielec na XXVII MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW:
Reprezentowali nas:


Krystian Kopeć 81 kg 
Filip Dusza 69 kg 1/8
Obydwaj zawodnicy będąc Mistrzami Okręgu Podkarpackiego, zostali zakwalifikowani do Mistrzostw Polski! 


Filip Dusza w 1/16 pokonał reprezentanta Fightera Kielce na punkty, dzięki czemu dostał się do ćwierćfinału, gdzie niestety uległ na punkty z reprezentantem Korony Wałcz. Filip z różnych powodów nie odbył pełnego cyklu przygotowań do mistrzostw, co wpłynęło na taki wynik naszego zawodnika. Jest to Filipa pierwszy rok w kategorii junior, dlatego w przyszłym roku idziemy po złoto.
Krystian Kopeć wystartował jak burza w tym turnieju i w pierwszej walce pokonał przed czasem w trzeciej rundzie reprezentanta SAKO Gdańsk. W następnym dniu jeszcze mocniej zaakcentował Swoją obecność w tym turnieju, ponownie kończąc przeciwnika z Szamotuły Boxing Team, silnymi ciosami na korpus już w drugiej rundzie. Półfinał okazał się dla nas wyjątkowo pechowy, Krystian dostał ujemny punkt od sędziego ringowego za „wpadanie” co stanowczo wpłynęło na końcowy wynik pojedynku i kontrowersyjną decyzją sędziów przegrał 3:2.

Ogromny sukces Krystiana pozostawił w naszym klubie lekki niedosyt, ponieważ to on bardziej zasłużył na finał, gdzie mógł realnie walczyć o Mistrzostwo Polski!
W tym roku czeka nas jeszcze Puchar Polski, gdzie chłopaki na pewno nie zostawią decyzji sędziom.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa