W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery Sport

Kryteria licencyjne Superligi S.A. przyczyną negatywnej opini Rady Miasta

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się spotkanie Pana Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby z szefami klubów Radnych oraz prawnikami. W spotkaniu uczestniczyli również Zastępca Prezydenta Pan. Jan Myśliwiec, pracownicy urzędu zaangażowani w pracę nad Sportową Spółką Miejską, oraz przedstawiciel Klubu SPR Stal Mielec. 

 

Urząd Miejski odniósł się do propozycji Radnych dotyczącej utworzenia przez SPR Stal Mielec Spółki Akcyjnej. We wspólnej dyskusji, biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania prawne oraz stanowisko SPR Stal Mielec, wszyscy zgromadzeni stwierdzili że powyższa wersja nie jest możliwa do realizacji.

 

Kluczem do takiego stwierdzenia okazały się kryteria licencyjne, które  10.06 (już po sesji Rady Miejskiej), Prezes PGNiG Superliga S.A przesłał Prezydentowi, a których wcześniejszy brak spowodował negatywną opinię Rady Miasta.

Powyższe okoliczności spowodowały że Rada Miasta jeszcze raz, w najbliższych dniach zwoła sesję nadzwyczajną i pochyli się nad utworzeniem Miejskiej Spółki Sportowej S.A.

 

Zarząd Klubu SPR Stal Mielec pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom za prace nad poszukiwaniami pozytywnych rozwiązania i wierzy w dalszy rozwój piłki ręcznej w Mielcu.

 

11377267_1593638600891446_7539711327467470854_n-360x240

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa