W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Łańcut, Kolbuszowa, Niedzica – wystawa poplenerowa w SCK [FOTO]

Wystawa tak lubiana i co roku oczekiwana przez mieleckich wielbicieli sztuki jest już dostępna dla publiczności! 

 Do 31 marca w Galerii ESCEK oglądać można będzie obrazy i rzeźby, które powstały podczas trzech zeszłorocznych plenerów: w Kolbuszowej, Łańcucie i Niedzicy-Frydmanie. Komisarze tych trzech plenerów od lat ze sobą współpracują i organizują wspólną wystawę poplenerową. Na wystawie prezentowane są 28 prace, które powstały podczas pleneru w Kolbuszowej i 36 prac – z plenerów w Łańcucie i Niedzicy. W kolbuszowskim plenerze wzięło udział 28 artystów z Polski i zagranicy, 24 artystów- w plenerach łańcuckim i niedzickim. 

O plenerach, długoletniej współpracy, przyjaciołach i sponsorach, bez których te wydarzenia artystyczne by się nie odbyły, mówili podczas wernisażu 1 marca komisarze plenerów: Maksymilian Starzec (plener kolbuszowski) i Jan Majczak, których obrazy także znajdziemy na wystawie. Wernisaż poprowadziła Justyna Pomykała-Berrached, zastępczyni dyrektora SCK ds. DK. Zapraszamy do Galerii ESCEK!

Godziny otwarcia Galerii ESCEK:

poniedziałek – nieczynna

wtorek – 11.00 – 19.00

środa – 11.00 – 19.00

czwartek – 11.00 – 19.00

piątek – 11.00 – 19.00

sobota – nieczynna

niedziela – 15.00 – 19.00

Informacje dla grup zorganizowanych:

W celu ustalenia szczegółów odwiedzin naszej Galerii i zwiedzenia wystawy przez grupy zorganizowane, prosimy kontaktować się telefonicznie (17 787 50 13) lub mailowo ([email protected]) z Działem Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych Domu Kultury SCK.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa