W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mamy w powiecie… „Położną na medal”!

Położna z Radomyśla Wielkiego, Beata Niewiadomska-Jarosz, została wojewódzką laureatką konkursu „Położna na medal”. Zaszczytny tytuł w trwającym kilka miesięcy głosowaniu przyznały jej pacjentki.

Beata Niewiadomska-Jarosz ma na swoim koncie już blisko dwudziestoletnią praktykę w zawodzie. Od 2002 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Położnej, pomagając swoim pacjentkom w pięknym, ale i zarazem trudnym dla nich okresie ciąży i połogu.

Stale współpracuje z fundacjami tj. „Dobre Ręce Polskich Położnych” oraz „Rodzić po Ludzku”, a także pełni funkcję przewodniczącej zespołu położnych rodzinnych na Podkarpaciu przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie.

Jest również współzałożycielką Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, współpracuje ze szkołami z terenu gminy Radomyśl Wielki i, wraz ze swoją przyjaciółką, prowadzi pielęgniarską opiekę długoterminową.

Do zgłoszenia się do konkursu Beatę Niewiadomską-Jarosz namówiły pacjentki. Po trwającym dziewięć miesięcy głosowaniu, uzyskała ona ponad 450 głosów internautów, przebijając tym samym wszystkie swoje kontrkandydatki z województwa Podkarpackiego.

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości