W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Master of Aviation English – finał konkursu [FOTO]

4 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu odbyło się podsumowanie Podkarpackiego Konkursu Wiedzy Lotniczej w Języku Angielskim „Master of Aviation English”. 

Tegoroczna edycja II Podkarpackiego Konkursu Wiedzy Lotniczej w Języku Angielskim – MASTER OF AVIATION ENGLISH, stanowiła wyjątkowe wydarzenie na terenie Podkarpacia. Uczestnicy z pasją do lotnictwa zebrali się online, aby zmierzyć się z pytaniami z zakresu konstrukcji helikopterów, samolotów pasażerskich oraz innych aspektów związanych z branżą lotniczą.

W tym konkursie uczniowie wykazali się nie tylko solidną wiedzą techniczną, ale również wąską dziedziną specjalistyczną, jaką stanowi język angielski techniczny. Z przyjemnością ogłaszamy laureatów konkursu:
I miejsce – Jeremiasz Klecha – Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
II miejsce – Mateusz Grzebyk – Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
III miejsce – Michał Czerniak – Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

W tegorocznej edycji wyróżniono dodatkowo 2 uczniów za wysoką punktację:
• Wiktor Kaczmarek – Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
• Krystian Jasek – Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie

Sukcesy uczniów są nie tylko powodem do dumy dla nich samych, ale także dowodem na wysoki poziom edukacji lotniczej na terenie Podkarpacia.

Nagrody wręczał sam Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Starosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła, Kierownik Działu Rozwoju i Szkoleń Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu Agnieszka Michna oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Arkadiusz Gałkowski.

Ten prestiżowy konkurs odbył się pod patronatem: Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu oraz Starostwa Powiatowego w Mielcu. To dzięki ich zwycięzcy zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Warto zwrócić uwagę na wieloletnią współpracę ZST w Mielcu z firmą PZL Mielec i wsparcie kształcenia w branży lotniczej.

Organizatorzy konkursu: Diana Augustyńska, Jacek Zając

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa