W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Matura na 100 procent

Jakub Koza z II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu znalazł się w elitarnym gronie 27 laureatów konkursu „Matura na 100 procent”. Na Podkarpaciu uczennica z Krosna osiągnęła także takie wyróżnienie.

Jak informuje Liceum im Mikołaja Kopernika absolwent liceum, Jakub Koza (3Eg), znalazł się w elitarnym gro­nie 27 najlepszych tegorocznych maturzystów w Polsce. Je­go znakomite wyniki maturalne spełniły bardzo wysokie kry­ter­ia kwalifikacyjne projektu „Matura na 100 procent” – IX edy­cji Ogólnopolskiego Projektu organizowanego przez kra­kow­ską Fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Ko­mi­sję Egzaminacyjną. Spośród 97 tegorocznych fi­na­lis­tów Ka­pi­tu­ła wyłoniła właśnie 27 najlepszych z najlepszych, któ­rzy otrzymali tytuł laureata.

Maturzysta z Mielca, poza językiem polskim, przystąpił do egzaminów z matematyki, języka angielskiego i historii.

Matematykę napisał na 100 procent, niewiele mniej, bo 98 procent uzyskał z języka angielskiego, a 92 z historii. Dziś ma już indeks w kieszeni na wymarzony kierunek.

Wybrałem prawo na Uniwersytecie Warszawskim – poinformował laureat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

zxc 5 sierpnia 2022 (piątek) at 12:51

Brawo Kuba.Pokazałeś klasę.Wielkie osiągnięcie i duma dla Mielca.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa