W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Maturzyści z ZSB udali się na Jasną Górę

Trwa pielgrzymowanie tegorocznych maturzystów na Jasną Górę. Uczniowie ZSB udali się przed Cudowny Obraz Matki Bożej, aby dziękować za cztery lata nauki w szkole średniej oraz prosić o jak najlepsze wyniki na egzaminie dojrzałości i dobre wybory w dorosłym życiu.

Maturzyści swoją pielgrzymkę rozpoczęli od spotkania w Radiu Jasna Góra. Młodzi zwiedzili radiowe studia, a trójka z nich: Marysia, Paweł i Patryk byli gośćmi Pana Dariusza Ciszewskiego w „Paśmie studia otwartego”. Następnie o. Jakub Szymczycha sprawował Eucharystię w Kaplicy Matki Bożej w intencji wszystkich maturzystów naszej szkoły. Po Mszy Świętej siostra Faustyna zaprosiła pielgrzymów w podróż opowiadając o historii i pokazując cenne skarby zgromadzone na Jasnej Górze.

W tym szczególnym dla Polaków miejscu młodzież zawierzyła swoje rodziny i samych siebie oddając się pod opiekę i prosząc Maryję i Jej Syna o błogosławieństwo.

Opiekunami uczniów byli Magdalena Tomecka, Krzysztof Radłowski i Magdalena Chmielowska-Cięciwa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa