W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Mecz Polska – Szwecja oraz szczepienia na Rynku Starego Miasta [FOTO, VIDEO]

Wczoraj na Rynku Starego Miasta można było na wielkim ekranie oglądać mecz Polski ze Szwecją w ramach Mistrzostw Europy, niestety był to ostatni mecz naszej kadry.

Zorganizowano także w trakcie i przed meczem szczepienie przeciw COVID-19 szczepionką Jonson & Jonson. Pojawiła się również pikieta tzw. Antyszczepionkowców, czyli osób, które przeciwstawiają się tym szczepieniom.

Mecz miał zmienny przebieg gry, który spowodował przy straceniu drugiej bramki opuszczanie grupy osób strefy kibica i nagły jej powrót po strzeleniu bramki przez Lewandowskiego na 2:1. Niestety mecz zakończył się porażką i niepocieszni kibice musieli smutni opuścić Rynek.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Piotr 3 lipca 2021 (sobota) at 22:27

Witam.

Proszę uprzejmie autora o wskazanie osób, które to określił mianem Antyszczepionkowców? Osób przywołanych przy okazji wydarzenia jaką była transmisja meczu piłkarskiego oraz procederu „szczepień” a dokładnie prowadzeniu za pośrednictwem firmy MEDYK przy udziale UM w Mielcu eksperymentu medycznego preparatem będącym obecnie w fazie badań klinicznych. Preparatu dopuszczonego warunkowo do obrotu.

Uprzejmie proszę o informację, z kim Pan redaktor rozmawiał, a osoba ta była Antyszczepionkowecem w rozumieniu wskazanej w artykule definicji?

Ku informacji podam:
Do dnia 9 września 2020 r. liczba zgonów w Polsce na COVID-19 bez tzw. chorób współistniejących wynosiła 292. Tak 292 przypadki śmiertelne w kraju o ludności ~38 000 000
Źródło: List z dnia 10 września 2020 r. z Ministerstwa Zdrowia, 00-952 Warszawa, ul. Miodowa 15

Pozdrawiam autora w oczekiwaniu na odpowiedź.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa