W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Międzynarodowy Mecz U20 Polska-Czechy

W niedzielę na pięknym stadionie im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu rozegrano Turniej Nadziei Olimpijskich – Międzynarodowy Mecz U20 Polska – Czechy. Powołanie do reprezentacji Polski otrzymało troje zawodników LKS Stal Mielec, medalistów Mistrzostw Polski U20 z Radomia.

Reprezentacja Polski odniosła zdecydowane zwycięstwo nad rówieśnikami z Czech w stosunku 465:329. 

Bardzo dobry wynik uzyskał Dawid Piłat w rzucie młotem. Zawodnik Stali Mielec zdecydowanie prowadził od pierwszej kolejki w której uzyskał odległość 73.32. Swoją dominację nad rywalami potwierdził w ostatniej serii osiągając 75.05. Drugi z Polaków Tomasz Ratajczyk uzyskał wynik 70.49.

Dobry start zanotowała również Alicja Struzik, która wygrała bieg na 100m z czasem 12.05. Również sztafeta żeńska 4×100 w której pobiegła podopieczna Tomasza Torby, nie dała szans rywalkom. Polki wygrały z wynikiem 45.55.

Na trzecim miejscu w trójskoku uplasował się Kamil Wąż z rezultatem 14.54. Wicemistrz z Radomia wciąż zmagający się z kontuzją stopy musiał uznać wyższość reprezentanta Czech Jakuba Knut – 14.93 i złotego medalisty MP U20 Kacpra Rudnika – 14.86.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa