W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Sport

Mielczanie na Drużynowych Mistrzostwach Europy w Chodzie Sportowym w Czechach

Katarzyna Zdziebło zajmując dziewiąte miejsce w chodzie na 20 kilometrów zaprezentowała się najlepiej z biało-czerwonych podczas niedzielnych 1. Drużynowych Mistrzostw Kontynentu w Chodzie Sportowym w czeskich Podiebradach. Wynik uzyskany przez zawodniczkę LKS Stal Mielec 1:29:57 to czwarty rezultat w historii polskiej lekkoatletyki.

Drugi z naszych reprezentantów Rafał Augustyn tym razem reprezentował nasze barwy na krótszym dystansie. Trasę 20 kilometrów pokonał w czasie 1:26:08 co w efekcie dało mu na mecie 32 miejsce.

Na usprawiedliwienie gorszego występu Rafała należy wziąć pod uwagę zakażenie koronawirusem podczas tegorocznych przygotowań.

Nasza eksportowa dwójka reprezentantów o ile nic się nadzwyczajnego nie wydarzy jest niemal pewna występu na zbliżających się tegorocznych Igrzyskach w Tokio. Katarzyna rywalizować będzie na dystansie 20 kilometrów a Rafał na maratońskim dystansie 50 kilometrów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa