W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Mielczanin Patryk Jaszcz Laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Anny Dymnej „Albertiana 2020 „


Patryk Jaszcz reprezentujący Nieformalną Grupę Absolwentów działającą przy PZPSW w Mielcu, której opiekunem jest Pani Małgorzata Pazdro brał udział w XX Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „ALBERTIANA 2020” gdzie zajął I miejsce z IV regionu w Lublinie.

Wykonał swój autorski utwór „Mielecki RapTon”.

Nagrodą miał być występ finałowy 23 marca na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz nagroda indywidualna wybrana przez Patryka czyli Sampler do układania podkładów muzycznych.

Nagrodę która dotarła pocztą odebrał osobiście z rąk Pani Dyrektor szkoły PZPSW w Mielcu Krystyny Bajger, której jest absolwentem oraz zaprezentował swój autorski utwór przed władzami miasta, dyrekcją, gronem pedagogicznym i uczniami tej szkoły na uroczystości z okazji „Dnia sportu” na którą został zaproszony.

Niestety Pandemia pokrzyżowała wszystkim plany. Ponieważ Patryk nie mógł przyjechać do Krakowa i wystąpić na scenie Teatru, telewizja przyjechała do niego na nagranie .To było cudowne przeżycie i wspaniała niespodzianka, dzięki której Patryk poczuł się kimś wartościowym i spełnił kolejne swoje marzenie przy wsparciu swojego muzycznego promotora Pani Małgorzaty Pazdro. W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo laureatów i gości transmisja z gali XX „ALBERTIANY” odbyła się w wersji online.
Występ Patryka można oglądnąć od. 1 godz.20 minut https://www.facebook.com/mimowszystko/videos/364327407940197/


Dziękuję Pani Małgosiu za wspaniałą muzyczną przygodę, Pani Annie Dymnej i wszystkim osobom zaangażowanym w tą Galę za ogromne serca  jakie wkładacie w Waszą działalność oraz mojej mamie która mnie wspiera i jest największą fanką na moich występach. To dzięki Wam, Waszemu ogromnemu zaangażowaniu ten dzień był wyjątkowy a marzenia się spełniają jeżeli ma się wokół siebie osoby które wspierają i pomagają sięgnąć gwiazd. – podsumował Patryk.


Dzięki też wsparciu Klubu „Kibice Razem Stali Mielec” Patryk nagrał swoją pierwszą płytę.

Kocham to co robię i się nie poddaję, bo zrobiłem wiele i będę robił stale. To jest hip hop moja muzyka głośniki rozwalają się po tych bitach…

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa