W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mielczanin we władzach KoLibra

 „To dla mnie olbrzymie wyróżnienie”

Podczas konwentu, który odbył się w sobotę 10 grudnia mielczanin Marcin Serafin został II Wiceprezesem Stowarzyszenia KoLiber.


Stowarzyszenie Koliber to ogólnopolska organizacja łącząca młodych ludzi o poglądach konserwatywno-liberalnych.
– Jest to dla mnie olbrzymia nobilitacja i wyróżnienie pełnić tak ważną funkcję w jednej z największych organizacji wolnościowych w Polsce – ponad 550 członków w 16 oddziałach, w tym koło KoLiber Mielec, dzięki któremu moja przygoda w KoLibrze się rozpoczęła. – przekazuje Marcin Serafin – Bardzo dziękuję za otrzymane do tej pory gratulacje i proszę wszystkich o wsparcie dla mnie w godnym wykonywaniu tej zacnej funkcji.

Marcin Serafin to założyciel i przewodniczący koła Stowarzyszenia KoLiber w Mielcu. Studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodowo zajmuje się tworzeniem raportów i analiz związanych z rynkiem usług prawnych w Polsce i na świecie, a także przygotowywaniem ofert i umów.

Zainteresowania naukowe koncentruje wokół tematyki ubezpieczeń, polityki i ekonomii. W wolnych chwilach muzyk, fan żużla i gier logicznych.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa