W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka Materiały video

Mielecka kultura w czasie pandemii [VIDEO]

Od dziś (5 maja) Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 wznawia ograniczoną działalność w godzinach:

poniedziałek – czwartek 10.00-14.00
piątek – 13.00-17.00

Po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mielcu w sprawie otwarcia obiektu Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK przy ul. Kusocińskiego 2 zapadła decyzja o częściowym udostępnieniu tego obiektu od wtorku 5 maja. Mielecka placówka spełnia niezbędne wytyczne Biblioteki Narodowej i może być udostępniona dla mieszkańców.

W związku z brakiem możliwości spełnienia wszystkich wytycznych w mieleckich filiach bibliotecznych, w dalszym ciągu pozostaną one zamknięte, podobnie jak Muzeum Regionalne i Jadernówka.

Biblioteka zaprasza po wcześniejszym zapoznaniu się z zasadami zgodnymi z zalecaniami Ministerstwa Rozwoju oraz wytycznymi Biblioteki Narodowej dotyczącymi korzystania z bibliotecznych zbiorów.

Wraz z otwarciem bibliotek odpowiednie zasady dotyczące bezpieczeństwa i higieny oraz stosowania procedur zapobiegawczych będą obowiązywały także pracowników i obsługę bibliotek.

http://www.biblioteki.mielec.pl/

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu jaki udzieliła nam dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu Joanna Kruszyńska

Zobacz też...