W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza

W październiku rozpocznie się dziesiąty rok działania Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Celem działania MUD jest rozwijanie i wzbogacanie zainteresowań i umiejętności dzieci przez popularyzację wiedzy z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych, a także sięganie do światowej skarbnicy kultury i sztuki. Jest miejscem w którym dzieci mogą rozwijać swoje fascynacje przeróżnymi dziedzinami wiedzy. Młodzi mielczanie inspirowani są do odkrywania nowych obszarów wiedzy, mają unikalną szansę na osobiste zetknięcie się z ludźmi nauki, którzy są otwarci na dyskusje i gotowi do odpowiedzi na pytania. Honorowy Patronat nad MUD objęli: Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Dyrektor Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej i Prezydent Miasta Mielca.

Zajęcia odbywają się w Domu Kultury SCK, w soboty, dwa razy w miesiącu i trwają ok. 2 godz. Rok akademicki MUD jest podzielony na dwa semestry – zimowy i letni. Zajęcia MUD rozpoczną się w październiku.

W rekrutacji mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 9 do 14 roku życia. Zapisy drogą elektroniczną na studia trwają do 30 września 2022 rok. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie kultura.mielec.pl w zakładce „Mielecki Uniwersytet Dziecięcy” (MUD). Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy [email protected] lub dostarczyć osobiście do Domu Kultury SCK (pokój 12, II piętro).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę kultura.mielec.pl w zakładce „Mielecki Uniwersytet Dziecięcy” (MUD) oraz na stronie facebookowej.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa