W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieszkańcy dziękują policjantom

„Pomagamy i chronimy”- to hasło przyświeca policjantom każdego dnia. Oprócz reagowania na wszelkie przejawy łamania prawa oraz dbaniem o bezpieczeństwo, funkcjonariusze niosą pomoc w różnych, często trudnych sytuacjach. Choć za swoją służbę nie oczekują podziękowań, to każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

W ostatnim czasie na ręce policjantów, od mieszkańców Mielca i powiatu wpłynęły słowa podziękowań, w sytuacjach w których pomogli im funkcjonariusze. „…Doceniam Państwa trud, który wkładacie w utrzymanie ładu i porządku w naszej gminie. Dzięki temu, razem z mężem czujemy się bezpiecznie i wiemy, że możemy liczyć na Państwa pomoc.” – to fragment listu skierowanego do policjantów Rewiru Dzielnicowych w Czerminie.

„…Wiemy, że wasza praca jest ciężka i stresująca, spotykacie się z różnym traktowaniem. My jednak jesteśmy przekonani, że wkładacie wiele wysiłku w utrzymywanie ładu i porządku w naszym mieście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w okresie pandemii jeszcze trudniej sprostać obowiązkom czy oczekiwaniom ludzi. Bardzo doceniamy to co robicie dla społeczeństwa i jeszcze raz dziękujemy za waszą pracę.” – to słowa skierowane do Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu odnoszące się do pracy mieleckich funkcjonariuszy.
 
Policjanci za swoją służbę nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy. Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa