W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Inne i charytatywne Materiały video Wywiady

Mikołaj w Domu Dziecka w Skopaniu [FOTO, VIDEO]

„Całego świata nie zmienisz, ale możesz zmienić świat jednego człowieka…”

Każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o cudownych świętach, o pięknie ubranej choince i górze prezentów, które można by znaleźć pod tym magicznym drzewkiem.

Niestety nie wszystkie dzieci mają to szczęście, aby spędzić święta w rodzinnym gronie, przy choince z dużą ilością prezentów. Są to dzieci z Domów Dziecka. W naszej okolicy mamy taki Dom Dziecka, znajduje się on w Skopaniu.

Czasami tak niewiele potrzeba zrobić by na twarzy tych dzieci pojawił się uśmiech. Z tą myślą organizowano zbiórkę zabawek, gier, klocków, książek, kolorowanek, przyborów szkolnych i coś, co na pewno ucieszy chyba każde dziecko. Słodyczy.

6 grudnia grupa wolontariuszy pod przewodnictwem Iwony Bugaj – Wróbel zorganizowała w Domu Dziecka w Skopaniu imprezę Mikołajkową. Znacznie wcześniej na terenie powiatu mieleckiego w wielu punktach trwała zbiórka, aby Mikołaj mógł wręczyć pensjonariuszom domu dziecka prezenty. Imprezę poprowadziła firma eventowa Alternatywa. 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

II Mielecka Gala Wolontariatu na scenie SCK [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa