W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Mimo alibi żony trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali kierowcę skody, który przyjechał na zakupy mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. 62-letni mężczyzna początkowo wypierał się, twierdząc, że za kierownicą siedziała jego żona. Funkcjonariusze z pomocą monitoringu upewnili się, że to jednak mężczyzna był kierowcą. Podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości posiadał również aktywny zakaz prowadzenie pojazdów. Teraz kolejny raz odpowie przed sądem za to samo przestępstwo.

Wczoraj około godziny 13.30 dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który próbował odjechać z parkingu. Na miejscu policjanci zastali i wylegitymowali 62-letniego mieszkańca Mielca, który był pod wyraźnym wpływem alkoholu. W rozmowie z funkcjonariuszami 62-latek początkowo twierdził, że do sklepu przywiózł go kolega, a później stwierdził, że za kierownicą samochodu siedziała jego żona, która była w sklepie. Po chwili, do interweniujących policjantów podeszła żona mężczyzny, która potwierdziła, że to ona była kierowcą skody.

Policjanci jednak nie dali wiary słowom kobiety i sprawdzili monitoring sklepowy, który zarejestrował jak skoda, chwilę wcześniej wjeżdża na parking, a za kierownicą siedzi mężczyzna. Policjanci zbadali kierującego na zawartość alkoholu z wynikiem 2,5 promila w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkaniec Mielca posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

Podejrzany może odpowiedzieć również za niestosowanie się do wyroków sądu, ponieważ już wcześniej był karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa