W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

MKS na Wszystkich Świętych przygotował specjalne linie

Jak co roku w celu usprawnienia organizacji ruchu w uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada), decyzją Prezydenta Miasta Mielca, uruchomione zostaną bezpłatne linie specjalne Miejskiej Komunikacji Samochodowej przewożące pasażerów z różnych części miasta na Cmentarz Komunalny przy ulicy Królowej Jadwigi.

Takich linii oznaczonych literą „S” będzie dziesięć:

Linia S-1: Legionów – Cmentarz Komunalny

Linia S-2: Pisarka – Cmentarz Komunalny (przez wiadukt)

Linia S-3: Pisarka – Cmentarz Komunalny (przez ul. Kusocińskiego)

Linia S-4: Ducha Św. – Cmentarz Komunalny (w zamian za linię nr 4)

Linia S-5: Os. Rzochów – Cmentarz Komunalny

Linia S-6: Chorzelów – Cmentarz Komunalny

Linia S-7: Św. Jana Pawła II – Cmentarz Komunalny

Linia S-8: Dworzec – Cmentarz Komunalny (przez ul. Wolności)

Linia S-9: Dworzec – Cmentarz Komunalny (przez ul. Kusocińskiego i Kwiatkowskiego)

Linia S-10: Os. Smoczka – Cmentarz Komunalny

Szczegółowe rozkłady jazdy linii „S” wraz z trasami i godzinami kursowania będą zamieszczone na przystankach oraz na stronie  www.mks-mielec.pl/ Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług MKS Mielec w celu dojazdu na Cmentarz Komunalny w Mielcu.

Oprócz tego w związku ze zwiększonym natężeniem pasażerów odwiedzających Cmentarz Komunalny przy ulicy Królowej Jadwigi w środę 30 października i w czwartek 31 października 2019 oraz w sobotę 2 listopada 2019r. uruchomione zostaną dodatkowe kursy na linii numer 4. W godzinach 9:00 – 17:00 częstotliwość na linii nr 4 zostanie zwiększona do 30 minut. Szczegółowy rozkład jazdy będzie umieszczony na żółtych tabliczkach przystankowych, które będą obowiązywały tylko w podanych wyżej dniach. Dodajmy, że od 28 października 2019 r. (poniedziałek) na trasie linii nr 4 zostaną uruchomione nowe przystanki zlokalizowane na ul. Księdza Skargi:

  • Księdza Skargi 01 – w kierunku ul. Jagiellończyka
  • Księdza Skargi 02 – w kierunku al. Niepodległości

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa