W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Młody kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 109 km/h

19-letni kierowca mazdy zlekceważył obowiązujące przepisy i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 109 km/h.

Mężczyzna, jechał ulicą Wojsławską w Mielcu z prędkością 159 km/h. Mieszkaniec Mielca stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

W czwartek , po godz. 22 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mazdą. Kierujący, jechał ul. Wojsławską w Mielcu z prędkością 159 km/h. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że samochodem kierował 19-letni mieszkaniec Mielca.

Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa