W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

VI Dni Seniora w Mielcu

W dniach od 27 sierpnia do 3 września br. odbędą się VI Dni Seniora, na które zaprasza Prezydent Miasta Mielca wraz z Miastem Mielec oraz współorganizatorami: Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, Mielecką Radą Seniorów i Mieleckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Obchody Dnia Seniora rozpoczną się 27.08.2023 r. przekazaniem klucza do bram miasta przez Prezydenta Mielca Jacka Wiśniewskiego na scenie Dni Mielca o godzinie 19:00.

28.08.2023 r. o godz. 14:00 organizatorzy zapraszają na Mini Spartakiadę do sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Tam również w dniach 28 i 29 sierpnia od godziny 16:00 odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego.

30.08.2023 r. o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej nastąpi otwarcie wystawy prac artystycznych seniorów.

Tego samego dnia o godzinie 18:00 w Parku im. Zespołu Pieśni i Tańca “Rzeszowiacy” odbędzie się prezentacja dorobku artystycznego Klubu Seniora i organizacji senioralnych.

Na dzień 31 sierpnia zaplanowano dwa wydarzenia- o godzinie 10:00 Zawody strzeleckie na Strzelnicy LOK oraz o godzinie18:00 Dzień Twórczości poetycko-literackiej seniorów w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu.

1 września na stawach w Rzemieniu od 7:00 będzie można wziąć udział w zawodach wędkarskich, natomiast dla amatorów gier karcianych organizatorzy przygotowali zawody brydżowe, które odbędą się 2 września w Hotelu Polskim.

Na wielki finał VI Mieleckich Dni Seniora zapraszamy 3 września 2023 r. o godz. 14:00 na Plac Armii Krajowej ( w przypadku złych warunków pogodowych- sala widowiskowa Domu Kultury SCK).

Na czas finału organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, tj. barwny korowód, artystyczne występy, pokaz mody seniorów itp. Na zakończenie odbędzie się potańcówka.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa