W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Sport

Młodzi zawodnicy oraz zawodniczki SPR Stal Mielec dopingowały reprezentację! [FOTO]

Szkolenie dzieci i młodzieży w mieleckim klubie, to nie tylko treningi, ale i zabawa oraz liczne atrakcje, takie jak wyjazdy na mecze reprezentacji. W środę dzieci z młodszych kategorii wiekowych trenujące w Stali miały okazję być na jednym z nich, a w „Arenie Gliwice” reprezentacja Polski podejmowała naszpikowaną gwiazdami reprezentację Niemiec.

Spotkanie to było rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, i jest to już trzeci raz, kiedy młodzi szczypiorniści oraz szczypiornistki miały okazję zobaczyć swoich idoli na żywo. Poprzednim razem mecze z wysokości trybun oglądali w katowickim Spodku oraz w hali w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie „Biało-Czerwoni” mierzyli się kolejno z reprezentacją Czech i Kosowa.

Niestety środowa potyczka zakończyła się przegraną naszej kadry, aczkolwiek sądząc po uśmiechach dzieciaków można być niemal pewnym, że nie wynik był tutaj najważniejszy.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa