W Cieniu Jupiterów Mielec
Olej Opałowy Podkarpacie - życzenia
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

MMTS Kwidzyn na drodze mieleckiej Stali

30. listopada 2016. Osłabiona Stal pojechała do Kwidzyna podłamana przegraną z Zagłębiem Lubin 23:28, a skazywani na pożarcie „Czeczeńcy” rozegrali mecz, który przez wielu został uznany za „spotkanie sezonu.”

Mielczanie dzięki heroicznej walce odnieśli zwycięstwo 26:25, a bramka Michała Chodary oraz świetny występ Michała Wypycha na długo zapadły w pamięci kibiców.
7. października 2017. Stal po porażkach z MKS-em Kalisz (27:30), PGE VIVE Kielce (22:39) i Zagłębiem Lubin (28:40) podejmuje na własnym parkiecie MMTS Kwidzyn.

Mielczanie ponownie zachwycają swoją grą i triumfują 37:32, co było początkiem serii zwycięstw, gdyż podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja w kolejnych tygodniach pokonali Wybrzeże Gdańsk (33:25) i Meble Wójcik Elbląg (36:20).
10. lutego 2018. Stal po czterech porażkach z rzędu jedzie do Kwidzyna…
Początek roku zdecydowanie nie układa się po myśli „Biało-Niebieskich”, którzy w pierwszej części sezonu zachwycali swoją grą i rundę kończyli na trzecim miejscu w grupie pomarańczowej.

Mielczanie niewątpliwie są w dołku, lecz historia pokazuje, że spotkania z MMTS-em zawsze były dla „Czeczeńców” czymś więcej niż meczem i to właśnie w tych pojedynkach potrafili wspiąć się na wyżyny swoich możliwości nawet wtedy, gdy wydawało się, że to niemożliwe.
MMTS w nowym roku mierzył się już z PGE VIVE Kielce (24:37), Spójnią Gdynia (32:22) i Chrobrym Głogów, z którym przegrał 28:31. Zdecydowanie sporym problemem dla trenera Macieja Mroczkowskiego jest brak Michała Szpery, Ignacego Bąka i Pawła Gendy, którzy w przerwie zimowej opuścili klub. Pomimo to w szeregach kwidzynian nadal występuje wielu znakomitych zawodników.

W sobotę na parkiet wybiegną więc zespoły borykające się z różnymi problemami. Mimo to możemy być pewni, że emocji nie zabraknie, gdyż Stal i MMTS na przestrzeni ostatnich lat zdołały nas już do tego przyzwyczaić!
MMTS Kwidzyn – SPR Stal Mielec, 10.02.1018, godz. 17:00, hala przy ulicy Wiejskiej 1A, Kwidzyn.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa