W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mocno pijany prowadził auto w Tuszymie

Blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca fiata, którego wczoraj przed godziną 13 zatrzymali do kontroli drogowej mundurowi z Przecławia.

25-latek stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę w miejscowości Tuszyma, policjantki z Posterunku Policji w Przecławiu zatrzymały do kontroli kierującego fiatem, który kierował samochodem stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu.

Kierujący po zatrzymaniu się do kontroli, zachowywał się wulgarnie i arogancko. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy, 25-letni mieszkaniec gminy Przecław za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że nawet niewielka ilość alkoholu w organizmie opóźnia reakcję i osłabia koncentrację. Kierowcy, będący pod wpływem alkoholu, stwarzają niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa