W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Motocykl moich marzeń – konkurs

 Blisko 120 prac napłynęło na gminny konkurs plastyczny „Motocykl moich marzeń” organizowany przez Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek oraz stowarzyszenie MOTOLEWART w ramach imprezy: „Pożegnanie sezonu motocyklowego”.

Uczniowie ze szkół podstawowych z miejscowości: Radomyśl Wielki, Dulcza Wielka, Dąbrówka Wisłocka, Dulcza Mała, Żarówka, Janowiec, Dąbie i Podborze przygotowali w sumie 117 prac. Wedle oceny jury w kategorii klas 0 – 3 na pierwsze nagrody zasłużyli: Dawid Chmura, Amelia Ziemlańska, Judyta Tylec, Hanna Babiarz (SP Radomyśl Wielki), Oliwia Wolak (NSP Dulcza Mała).

Oceniający przyznali również nagrody za drugie i trzecie miejsca, a także wyróżnienia I i II stopnia. Natomiast w kategorii kl. 4-8 pierwsze miejsca zajęli Nikola Radzik, Kamil Dereń (ZSP Dulcza Wielka), Zofia Chmura, Lena Baran (SP Radomyśl Wielki), Nikola Karelus (ZSP Podborze). W tej rywalizacji również nagrodzono uczniów za drugie i trzecie miejsca, a także wyróżnienia I i II stopnia.

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu rowerowego (kaski, liczniki, światełka) i książek ufundowane przez radomyski Urząd Miejski. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa