Najlepszy mecz w sezonie. PGE FKS Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin 4 : 2 [FOTO, VIDEO]

Zagłębie to solidna drużyna środka tabeli, z którą każdy zespół w Ekstraklasie musi się liczyć. Dzisiejsze zwycięstwo Stali w pięknym i emocjonalnym stylu pokazuje, że nasza drużyna może zagościć w pierwszej dziesiątce tabeli, a to świadczy o tym, że potencjał mielczan ewidentnie rośnie.

Szkoda tylko, że najlepszy mecz Stali przyciągnął na stadion najmniejszą liczbę widzów w tym sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się niekorzystnie dla Stali. Mimo świetnego początku meczu, idealny strzał gości nie dał szansy Strączkowi, a kolejny samobój Getingera tylko podciął motywację naszych piłkarzy. Druga połowa była przełomowa. A jednak Stal przełamała się i zagrała najlepsze 45 minut w tym sezonie.

Obroniony karny przez bramkarza gości, poprzeczka Piaseckiego, nieuznana przez sędziego ręka w polu karnym Zagłębia to świadczy o tym, że wynik mógł być jeszcze lepszy. Do wyróżniających się na boisku zawodników Stali można zaliczyć: Wrzesiński, Flis, Sitek, Getinger.