W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Niebezpieczne dachowanie w Cmolasie

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Cmolasie. Kierująca peugeotem, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. 50-latka trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci ukarali ją mandatem karnym.

Wczoraj około godziny 16.30, policjanci interweniowali w Cmolasie, na drodze krajowej nr 9, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca osobowym peugeotem, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do jego przewrócenia się na dach. Kierująca samochodem, 50-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została przetransportowana do szpitala. Podróżowała sama.

Na szczęście kobieta nie odniosła obrażeń i po wykonaniu niezbędnych badań została zwolniona do domu. Była trzeźwa. 50 latka została ukarana mandatem karnym.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa