W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Nowa hala pneumatyczna nad Orlikiem

Od kilku dni zajęcia sportowe na boisku piłkarskim Orlik funkcjonującym przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Drzewieckiego odbywają się w komfortowych warunkach. Zakończono tam instalację nowej hali pneumatycznej (tzw. balonu), do zakupu której Urząd Miejski otrzymał dofinansowanie z budżetu państwa.

W związku z tym, że przy Szkole Podstawowej nr 9 funkcjonują klasy sportowe o  specjalności piłki nożnej i lekkiej atletyki, jeszcze w ubiegłym roku w mieleckim magistracie zapadła decyzja o zakupie nowej hali pneumatycznej, która zainstalowana na Orliku w pierwszej kolejności będzie służyła młodzieży z SP 9. Obiekt stanowi idealne uzupełnienie szkolnej bazy sportowej szczególnie w okresie zimowym.

Inwestycję na Orliku zrealizowała firma Grimar z Katowic. W godzinach 8-16 obiekt pozostanie w wyłącznym użytku młodzieży. Od godziny 16 do godzin wieczornych będzie do dyspozycji innych użytkowników – w tym do użytku komercyjnego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa