W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Nową siedzibę KRUS zbuduje w Mielcu rzeszowska firma

U Już za rok urzędnicy mieleckiej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego powinni się wprowadzić do nowej siedziby.

Rzeszowska firmo „Creo” zaproponowała najtańszą oferte cenową spośród wszystkich czterech jakie wpłynęły na przetarg. Wyceniona została na 2 143 619 zł, przy wyznaczonym limicie 3 410 419 zł.

Mielecka Kasa Rolniczego Ubezpieczeństwa Społecznego póki co wykorzystuje pomieszczenia w w Centrum Handlowym Pasaż. Za rok placówka powinna się już przenieść do swojej własnej siedziby. Powstanie ona pomiędzy ulicami Sienkiewicza i Sękowskiego.

Budynek będzie parterowy, z nieużytkowym poddaszem. Jak można przeczytać w projekcie budowlanym: „w części dostępnej dla pracowników przewiduje się maksymalnie 10 osób zatrudnionych”. Przestrzeń użytkowa budynku podzielona zostanie na kilka części, przede wszystkim: biurową (pokoje pracowników, sekretariat, zaplecze socjalne, toalety) oraz tę, w której odbywać się będzie obsługa petentów. Ci przyjmowani będą w kilku boksach, umieszczonych w obrębie większej poczekalni. W budynku powstaną również pomieszczenia techniczne (m.in. kotłownia) a także archiwum. Przy okazji zbudowany zostanie też mały jednostanowiskowy garaż.

Cała powierzchnia użytkowa budynku wyniesie nieco ponad 300 m2. Kubatura mającego powstać obiektu, to prawie 1880 m3.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa