W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowe inwestycje w Gminie Borowa [FOTO, VIDEO]

Zakończyła się realizacja inwestycji w ciągu drogi powiatowej Nr 1 151R relacji Górki – Czermin – Rzędzianowice w zakresie budowy chodników na dwóch odcinkach. Współfinansowały ją: samorząd powiatowy i gminny.

Wczoraj (27.12) , odbył się odbiór techniczny prac zrealizowanych w miejscowościach Łysaków i Łysakówek. Udział w nim wzięli przedstawiciele samorządów Powiatu Mieleckiego i Gminy Borowa.

W miejscowościach Łysakówek i Łysaków powstało w sumie 200 metrów nowych chodników. Przy okazji tej inwestycji poprawiono również odwodnienie dróg.

Przedstawiciele samorządów oglądnęli również postępy prac przy remoncie drogi powiatowej prowadzącej z Borowej w kierunku Czermina. Pierwszy etap tej inwestycji jest już niemal zakończony. W przyszłym roku zostanie wykonany drugi etap remontu tej drogi tj. położenie tzw. warstwy ścierającej.  

Koszt poprawy stanu technicznego 3 kilometrowego odcinka to prawie 1 mln złotych przy wkładzie z budżetu gminy Borowa w wysokości 40 tys. złotych.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z tego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa