W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowy obiekt rekreacyjny na Osiedlu Wolności

Mieszkańcy Osiedla Wolności mogą cieszyć się z nowego obiektu rekreacyjnego powstałego przy ul. Krańcowej. Dla najmłodszych wybudowano plac zabaw, a nieco starsi mogą śmiało korzystać z siłowni zewnętrznej. 

Dzisiaj (16.02.24) odbył się odbiór prac budowlanych ww. obiektu, w którym udział wzięli pracownicy Urzędu Miejskiego w Mielcu, Przewodnicząca Rady Osiedla Wolności Magdalena Czachor-Radka oraz wykonawca inwestycji Artur Kopeć z firmy “ARKO”.

Obiekt podzielony jest niejako na dwie części. Jedna z nich to plac zabaw, z wbudowanymi urządzeniami, tj. ścianką wspinaczkową, huśtawką wahadłową, zjeżdżalnią dla maluszków, bujakiem na sprężynie, zestawem z wieżami oraz zestawem sprawnościowym.

Drugim obiektem powstałym na tym samym obszarze jest siłownia plenerowa- projekt Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego Osiedla Wolności.

W ramach tego zadania powstała ścieżka prowadząca  do siłowni plenerowej wraz z zatoczkami pod ławkami  o nawierzchni z kostki betonowej.

Zamontowane zostało osiem urządzeń do ćwiczeń, po dwa urządzenia na każdy z czterech pylonów następujących rodzajów:

  • orbitrek,
  • stepper,
  • twister,
  • wyciąg górny.

Ponadto, na terenie obiektu, wbudowano ławki z oparciem, stojaki na rowery oraz kosze na śmieci.

Cena realizacji inwestycji to ok 380 000,00 zł , w tym z Mieleckiej Budżetu Obywatelskiego pochodzi ponad 130 000,00 zł.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa