W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowy radiowóz o napędzie hybrydowym trafił do policjantów z Kolbuszowej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Toyota z napędem hybrydowym będzie od dzisiaj patrolować ulice powiatu. Zakup pojazdu został sfinansowany ze środków Programu Modernizacji Policji oraz przy wsparciu finansowym samorządów powiatu kolbuszowskiego.

Kolbuszowska Policja wzbogaciła swoją flotę pojazdów o nowy oznakowany radiowóz. Toyota o mocy 140 KM z napędem hybrydowym trafi do policjantów Rewiru Dzielnicowych. To pierwszy tego typu pojazd w kolbuszowskiej jednostce.

Nowy samochód zakupiono ze środków Programu Modernizacji Policji oraz samorządów powiatu kolbuszowskiego, które sfinansowały 50 procent jego wartości. Pojazd będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby.

Nowoczesny silnik radiowozu zapewni oszczędność paliwa, ale też ograniczy niekorzystny wpływ na środowisko.

Doceniamy wsparcie jednostek samorządu terytorialnego z powiatu kolbuszowskiego. Zakup nowoczesnego radiowozu przyczyni się do jeszcze efektywniejszej realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i z pewnością wpłynie też na poprawę warunków służby funkcjonariuszy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa