W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Obywatel Bułgarii napadł na stacje paliw

Policjanci zatrzymali 23-latka, który najpierw zaatakował pracownicę stacji paliw w powiecie dębickim, a następnie siłą zabrał pieniądze z kasy. Sprawca uciekł z miejsca przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów następnego dnia. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek przed godz. 20, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju. Z relacji pracownicy stacji paliw wynikało, że do budynku wszedł obcokrajowiec i zaatakował ją. Doszło do szarpaniny z napastnikiem, który ostatecznie ze sklepowej kasy zabrał kilka tysięcy złotych i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci, od momentu przyjęcia zgłoszenia, pracowali nad tą sprawą, chodziło o jak najszybsze ustalenie i zatrzymanie napastnika. W trakcie prowadzonej interwencji, policjanci wytypowali sprawcę i zatrzymali go następnego dnia. Okazał się nim 23-letni obywatel Bułgarii, zamieszkujący w Dębicy. Zatrzymany został osadzony w dębickim areszcie.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniu mu zarzutów m.in. rozboju i uszkodzenia ciała. We wtorek Sąd Rejonowy w Dębicy zadecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym. Policjanci odzyskali większą część skradzionych pieniędzy. O przyszłości 23-latka zadecyduje teraz sąd. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa