W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Obywatelskie ujęcie kierowcy w stanie nietrzeźwym

Dzięki reakcji obywatelskiej, 47-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Na idącego chwiejnym krokiem przechodnia zwrócili uwagę przejeżdżający obok mężczyźni, którzy skojarzyli, że może to być kierowca znajdującego się niedaleko w rowie renaulta.Zawrócili, zabrali mężczyznę do auta i powiadomili o zdarzeniu policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Około godz. 22.30 do dyżurnego jednostki zadzwonił mężczyzna, informując o ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Policjanci pojechali na wskazane miejsce na drodze relacji Komorów – Ostrowy Baranowskie.

W przydrożnym rowie zauważyli renaulta, a obok samochód, z którego wysiadło trzech mężczyzn. To oni poinformowali policjantów, że jadąc w kierunku Komorowa zauważyli idącego chwiejnym krokiem przechodnia, a kilkaset metrów dalej, znajdujące się rowie auto. Podejrzewając, że widziany przez nich mężczyzna może być kierowcą renaulta, zawrócili i wzięli go do swojego samochodu.

W trakcie rozmowy potwierdził on przypuszczenia mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, informując, że kierował renaultem i wjechał do rowu. Mężczyźni powiadomili wówczas policję. Funkcjonariusze wylegitymowali 47-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,86 promila alkoholu w jego organizmie. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa