W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy na ulicy Sienkiewicza

Podczas minionego weekendu mieleccy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy wsiedli do samochodów pijąc wcześniej alkohol.

Obaj stracili już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem.

Do zatrzymania nietrzeźwych kierowców doszło w piątek. Po godz. 15, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym pojazdem marki Nissan, który może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kierując się informacjami przekazanymi przez zgłaszającego, na ul. Klonowej w Radomyślu Wielkim, policjanci zatrzymali wskazany pojazd. Kierowcą nissana okazała się 41-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta była pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Nietrzeźwy okazał się także 53-letni kierowca peugeota, który przed godz. 17 na ul. Sienkiewicza w Mielcu, zakończył jazdę, po tym jak zgłaszający zabrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę. Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem, mieszkaniec Mielca, miał blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwi kierowcy stracili już prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa