W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec tego mielczanina, ujawniając w jego samochodzie woreczek z amfetaminą.

Policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec Mielca może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze ustalili także jakim pojazdem się porusza i gdzie przebywa. We wtorek, na ulicy Miasteczka Młodego Robotnika policjanci podjęli interwencję wobec tego mężczyzny.

W samochodzi, w którym przebywał 32-latek policjanci ujawnili woreczek z zawartością białej substancji. Tester narkotykowy potwierdził, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków przewidywana jest kara pozbawienia wolności do 3 lat

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa