W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec tego mielczanina, ujawniając w jego samochodzie woreczek z amfetaminą.

Policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec Mielca może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze ustalili także jakim pojazdem się porusza i gdzie przebywa. We wtorek, na ulicy Miasteczka Młodego Robotnika policjanci podjęli interwencję wobec tego mężczyzny.

W samochodzi, w którym przebywał 32-latek policjanci ujawnili woreczek z zawartością białej substancji. Tester narkotykowy potwierdził, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków przewidywana jest kara pozbawienia wolności do 3 lat

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa