W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Olimpijczycy u prezydenta

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski spotkał się dziś (21.09.2021) w Urzędzie Miejskim z mieleckimi olimpijczykami z Tokio – Katarzyną Zdziebło i Rafałem Augustynem, którym gratulował sukcesu, jakim bez wątpienia dla każdego sportowca jest zakwalifikowanie się i start na igrzyskach olimpijskich.

Rafał Augustyn startując w chodzie na maratońskim dystansie 50 km dokonał tego po raz czwarty i w ten sposób przeszedł do historii mieleckiego sportu. Z kolei Katarzyna Zdziebło w swoim debiucie na igrzyskach w chodzie na 20 km zajęła znakomite 10 miejsce. To jak do tej pory największe osiągnięcie Polki na olimpiadzie w tej konkurencji.

Gratulacje i podziękowania otrzymali także trener Rafała – Krzysztof Augustyn i Marzena Kulig – klubowa trenerka Katarzyny Zdziebło i wychowawczyni całej plejady zawodniczek i zawodników chodu sportowego, którzy od lat kolekcjonują medale Mistrzostw Polski.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa