W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Organizatorzy zbiórki na leczenie Karoliny podsumowali akcję

Organizatorzy zbiórki środków pieniężnych do puszek na leczenie chorej na raka Karoliny Frąc (Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Technicznych w Mielcu oraz Jednostka Strzelecka 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu) podsumowali zakończoną sukcesem zbiórkę.


Na leczenie Karoliny udało się uzbierać 16617 PLN, które trafiły na konto Karoliny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, co pozwoli przejść z tradycyjnej inwazyjnej chemioterapii na nierefundowaną celowaną chemię, która nie dość, że jest skuteczniejsza, to także nie ma aż tak dużego negatywnego wpływu na zdrowie, co pozwoli także na szybszą rehabilitację i powrót do zdrowia.
Razem z Karoliną i jej rodzicami organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom odwiedzającym sklepy A&K Hurt Market w Mielcu hojnie wrzucającym datki do puszek wolontariuszy. W zbiórkę zaangażowało się ponad 40 wolontariuszy reprezentujących Szkolne Koło Caritas ZST oraz JS 2093. Nie bez znaczenia były również setki udostępnień plakatu promującego zbiórkę na Facebooku.
W szczególny sposób organizatorzy pragną podziękować Portalowi Internetowemu „W Cieniu Jupiterów” za nagłośnienie zbiórki oraz Zarządowi sieci sklepów A&K Hurt Market w Mielcu za umożliwienie kwestowania pod ich sklepami.

Na końcu organizatorzy zapewniają, że są otwarci na dalszą współpracę przy realizowaniu projektów zbiórkowych dla dobra bliźnich, w szczególności najmłodszych. Doświadczenie zebrane podczas wielu tego typu akcji zbiórkowych pozwala im spoglądanie z nadzieją w przyszłość na odnoszenie kolejnych sukcesów na tym polu, więc pewnie jeszcze nie jeden raz usłyszymy o prowadzonych przez nich akcjach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa