W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Materiały video

Otwarcie sezonu motocyklowego w Radomyślu Wielkim [FOTO, VIDEO]

W sobotę (22 kwietnia) w Radomyślu Wielkim nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Wydarzenie zgromadziło kilkuset uczestników z powiatu mieleckiego i licznych ościennych miejscowości.

Spotkanie motocyklistów rozpoczęło się od mszy świętej odprawionej w Kościele Parafialnym w Radomyślu Wielkim a godzinę później wystartowała parada motocyklowa.

Wydarzenie oficjalnie zainaugurowano na radomyskim rynku. Dokonali tego organizatorzy zlotu fanów dwóch kółek ze Stowarzyszenia Motocyklowego Moto-Lewart. W dalszej części programu znalazły się m.in. występy artystyczne, prelekcja poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym i koncert zespołu Agencja Srebrna.

Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak spotkał się z przybyłymi do Radomyśla Wielkiego motocyklistami. Współorganizatorami eventu były także: Zarząd Osiedla Radomyśl Wielki, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, Ochotnicza Straż Pożarna w Radomyślu Wielkim i samorząd Gminy Radomyśl Wielki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa