W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Lifestyle

Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu [FOTO]

O biznesie rozmawiali dzisiaj w Hotelu RADO RESORT w Woli Chorzelowskiej przedstawiciele firm oraz instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości.

Dzisiaj w Hotelu RADO RESORT w Woli Chorzelowskiej (k/Mielca) odbyła się konferencja pn.: Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu w 2019 r.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firm prowadzących działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC oraz reprezentanci instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości.

Konferencja była okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz przemyśleń uczestników nt. perspektyw prowadzenia działalności gospodarczej w zmieniającym się otoczeniu prawnym i rynkowym.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Lożę Rzeszowską Business Centre oraz Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu.

Patronat merytoryczny nad konferencją sprawowała kancelaria prawna – Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych wraz z kancelarią podatkową – Kancelaria Ożóg Tomczykowski.

Zgodnie z założeniem organizatorów tego typu spotkania mają mieć charakter cykliczny.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa