W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

PGE FKS Stal Mielec w nowych strojach meczowych [FOTO, VIDEO]

Kolekcje meczowych strojów przygotowała firma 4F dla zespołu Stali na sezon 2022/23 PKO BP Ekstraklasy.
3 komplety: białe, niebieskie i czarne, a ponadto 3 rodzaje strojów bramkarskich: żółte, zielone i błękitne.

PGE FKS Stal Mielec po Koronie Kielce, Rakowie Częstochowa i Piaście Gliwice jest kolejną drużyną, która będzie występować w strojach od firmy 4F. Jako partner techniczny marka będzie wspierać podkarpacki zespół przez najbliższe dwa sezony rozgrywkowe.

Komplety meczowe zarówno dla zawodników z pola, jak i bramkarzy są produkowane w całości w Polsce, a ich niepowtarzalny wzór nie zostanie nigdy powielony przy innych projektach.

Dzięki prężnemu rozwojowi w zakresie teamwearu wspieramy coraz więcej drużyn PKO BP Ekstraklasy. Przetarliśmy szlak już wcześniej, zostając partnerem technicznym Korony Kielce i Zawiszy Bydgoszcz. W ostatnim czasie do grona zespołów występujących w naszych strojach dołączył, obok Stali Mielec, także Piast Gliwice. Na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo. Zbieramy doświadczenia i doskonalimy ofertę kolekcji Teamwear 4F, bazując na ponad 15-letniej obecności 4F w profesjonalnym sporcie w Polsce i na świecie – mówi Justyna Tomczyk, członek zarządu OTCF SA, właściciela marki 4F.

4F z siedzibą w Wieliczce dostarcza również stroje do klubów innych dyscyplinach sportowych, zapewniając odzież teamwearową m.in. dwukrotnym triumfatorom Ligi Mistrzów w piłce siatkowej – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także wszystkim szesnastu klubom Energa Basket Ligi mężczyzn. Od stycznia tego roku marka jest również Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w Koszykówce.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa