W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijani opiekowali się dzieckiem

Mieleccy policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwych opiekunów 6-letniego chłopca.

37-letnia matka dziecka miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, zaś jej partner blisko 3 promile. O sytuacji powiadomiony został Sąd Rodzinny i Nieletnich w Mielcu.

W czwartek, po godzinie 11 dyżurny mieleckiej policji, otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie osiedla Smoczka w Mielcu, miała odbywać się libacja alkoholowa. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta i mężczyzna, mogą być pod wpływem alkoholu i opiekują się małym dzieckiem.

Przybyli na miejsce policjanci, potwierdzili, że w mieszkaniu odbywa się libacja alkoholowa. W mieszkaniu przebywał również 6-letni chłopczyk.

Badanie alkomatem wykazało u 37-letniej matki dziecka ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, zaś u jej partnera blisko 3 promile. Chłopiec został przewieziony i umieszczony przez pracowników socjalnych z MOPS Mielec, w placówce pogotowia rodzinnego.

O całej sytuacji został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Mielcu.

Apelujemy:
Nieodpowiedzialność rodziców często bywa przyczyną dramatu, jaki przeżywa ich dziecko. Małoletnie dzieci nie potrafią się same obronić przed zagrożeniami, na jakie wystawiają je lekkomyślność i niedojrzałość rodziców. Dlatego tak ważne jest to, by osoby będące świadkami krzywdy, jaka dzieje się dziecku, reagowały. Jeden telefon wykonany pod nr alarmowy 112 lub do dyżurnego policji, może realnie przyczynić się do poprawy sytuacji, w jakiej znajduje się dziecko, a czasami nawet ocalić jego życie i zdrowie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa