W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijani trafili do aresztu. Żaden nie przyznał się do kierowania pojazdem

Po ponad 3 promile alkoholu mieli dwaj młodzi mężczyźni, którzy podróżując volkswagenem wjechali na środek ronda w Kolbuszowej Dolnej uszkadzając po drodze znak i krawężnik. Ponieważ żaden z nich nie przyznawał się do kierowania golfem, obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu jeden z nich usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i znieważenia funkcjonariuszy, a drugi znieważenia funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w piątek w nocy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwaj 22-letni mieszkańcy gminy Raniżów, około godz. 2.30, jadąc volkswagenem golfem, wjechali na środek ronda w Kolbuszowej Dolnej. Wcześniej volkswagen uszkodził znak drogowy i krawężnik. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kierowania samochodem. Jak się okazało, obydwaj byli pijani. Badanie stanu trzeźwości wykazało u każdego z nich po ponad 3 promile alkoholu. Mężczyźni zachowywali się agresywnie w stosunku do interweniujących policjantów.

Obydwaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu jeden z nich usłyszał zarzuty kierowani w stanie nietrzeźwości i znieważenia funkcjonariuszy. Drugiemu z 22-latków funkcjonariusze przedstawili zarzuty znieważenia interweniujących policjantów.   

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa