W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany 19-letni rowerzysta zatrzymany przez policje

Mieleccy policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego styl i technika jazdy wskazywały, że może być pod wpływem alkoholu.

Kierujący jednośladem stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. Okazało się, że 19-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę, po godz. 9, w miejscowości Ławnica (gm. Tuszów Narodowy), policjanci wydziału ruchu drogowego z mieleckiej komendy podjęli interwencję wobec rowerzysty, który znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Rowerzysta został przebadany na alkomacie. Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

19-letni rowerzysta, mieszkaniec gm. Mielec, za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Policjanci apelują, że każdy nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego stanowi zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg. Pamiętaj: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od takiej odpowiedzialnej postawy, może zależeć czyjeś życie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa