W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Zgłoś swój projekt MBO

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w szóstej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego, którego zgłoszone i wybrane we wrześniowym głosowaniu projekty, będą realizowane w roku 2024.

Swoje wnioski i pomysły w ramach MBO 2024 można zgłaszać od 1 czerwca do 15 lipca br. Formularze zgłoszenia projektu wraz z listami osób popierających dany projekt dostępne są w wersji elektronicznej (pliki do pobrania) na stronie internetowej miasta (https://www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski/)

Aby złożyć swoją propozycje miejskiego działania lub przedsięwzięcia w ramach MBO należy wypełnić formularz wniosku, w którym nie tylko należy opisać swój pomysł oraz wskazać lokalizację, w jakiej będzie realizowany, lecz także w przybliżeniu podać koszt. Wycena realizacji nie musi być szczegółowa, a jedynie szacunkowa, ponieważ pracownicy Urzędu Miejskiego i miejskich instytucji po złożeniu wniosku zweryfikują te wartości zgodnie z obecnymi cenami rynkowymi lub innymi, podobnymi przedsięwzięciami.

Należy również pamiętać, że integralną częścią wniosku jest karta z listą poparcia pomysłu, którą muszą podpisać mieszkańcy Mielca. Przypominamy, że w przypadku projektów o charakterze lokalnym niezbędne jest zebranie co najmniej 25 podpisów mieszkańców obszaru, którego dotyczy zgłaszany projekt, a dla projektów ogólnomiejskich – 50 podpisów mieszkańców Mielca.

Wypełnione formularze należy przynieść osobiście lub przesłać pocztą do Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26) do 15 lipca, z dopiskiem „Mielecki Budżet Obywatelski”. Istnieje także możliwość przesłania skanów formularzy mailem na adres [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa