W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany 21-latek wjechał w drzewo

Policjanci z mieleckiej drogówki interweniowali wobec 21-letniego kierowcy seata, który zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna był pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do mieleckiej jednostki dzisiaj, przed godziną 10. Z przekazanych informacji wynikało, że w miejscowości Dulcza Mała (gmina Radomyśl Wielki), kierujący seatem wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu zastali kierującego samochodem marki Seat oraz pasażera, którego przewoził. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że siedzący za kierownicą osobowego seata, 21-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości 21-latka okazało się, że ma on w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Kierowca i pasażer z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Po zakończeniu postępowania przygotowawczego sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący pojazdami stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do wszystkich – widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, żeby reagować, uniemożliwić jazdę, a w razie potrzeby natychmiast informować Policję dzwoniąc pod nr 112.

fot. OSP Dulcza Mała

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa