W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany kierowca bmw zatrzymany przez policje w Przecławiu

Mieleccy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę bmw. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Za popełnione przestępstwo 33-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

W sobotę przed godz. 14, w Przecławiu, policjanci mieleckiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego bmw. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-letni kierujący miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący pojazdem, mieszkaniec gminy Przecław, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Policja apeluje o rozwagę i odpowiedzialność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Siadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych. Na drodze zachowujmy szczególną ostrożność oraz stosujmy się do zasady ograniczonego zaufania!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa